4 небанальні місця, де відсвяткувати Новий рік

4 небанальні місця, де відсвяткувати Новий рік

Зручно доїхати на авто та цікаво провести рік – ми розкажемо про декілька місць для оригінального святкування

Ілюмінації у вітринах магазинів, ялинка вдома, нескінченні розмови про свята і вихідні  ­̶‐ новорічна атмосфера всюди. І не дивно, адже до Нового року залишилось зовсім небагато і саме час подумати про те, де його відсвяткувати. Києвом, Львовом та Карпатами вже нікого не здивуєш, а як щодо інших цікавих місць? Ми знайшли як мінімум 6 небанальних варіантів для святкування. А найпрекрасніше те, що дістатись на автомобілі до них легко, зручно і швидко. Отже, починаємо.

Кам’янець-Подільський

Мріяли зустріти Новий рік у Середньовіччі? Легко. Для цього достатньо поїхати до Кам’янця-Подільського. Новорічну ніч проведіть під відкритим небом у старовинному замку  ­̶‐ таке святкування вам точно запам’ятається. Також залиште час і на Хотинську фортецю, де знімали такі фільми, як «Захар Беркут», «Д’Артаньян і три мушкетери», «Тарас Бульба». Якщо ви мріяли політати на повітряній кулі, тоді ваш час настав, адже саме Кам’янець-Подільський вважається одним із кращих місць в Україні для цього заняття.

shutterstock-491276185

Чернівці

Бажаєте відсвяткувати Новий рік в європейському місті, але не так не хочеться виїжджати  з України? Тоді обирайте Чернівці, які ще називають маленьким Віднем. Тут на вас чекають затишні вулички, неймовірний Чернівецький Національний Університет, схожий на школу «Хогвартс» з усім відомого «Гарі Поттера», резиденція буковинських митрополитів, камінна церква Святого Юрія, міська ратуша та театр ім. О. Кобилянської. Обов’язково знайдіть час на прогулянку містом, адже його історія нікого не залишить байдужим. Не забудьте пройтись вулицею Кобилянської. За легендою її підмітали букетами троянд, а сьогодні вона є однією з найбільш чарівних у місті.

shutterstock-72010153

Печера Млинки

Банальні святкування набридли? Тоді відправляйтесь у печеру Млинки в Тернопільській області. Вона вважається однією з найбільш гарних гіпсових печер України, а загальна довжина її ходів складає 45 км. Як влітку, так і взимку температура в печері однакова і складає 9-10 градусів, тому ви не змерзнете. А згадувати таке святкування будете ще довго.

shutterstock-311061710

Олеський замок

Відчуйте себе королівськими особами, завітавши до Олеського замку, що знаходиться за 74 км від Львова. Його інтер’єр залишається у незмінному стані вже протягом 300-400 років. А відсвяткувати новорічну ніч ви можете у ресторані, що знаходиться у самому замку. Щоб додати ще більше дивовижної атмосфери в святкування, замовте середньовічні костюми та покатайтеся на кареті.

shutterstock-91572461

Заощаджуйте на подорожах з попутниками

Знайти поїздку   Запропонувати поїздку

Дізнатись більше

Місця

Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Прочитайте нашу політику Cookie

Запропонувати поїздку