×

Про що говорить досвід

Попутники, яких ви знаходите на BlaBlaCar — це, насамперед, користувачі надійної спільноти. Кожен водій і пасажир має певний рівнь досвіду, який еволюціонує з часом, залежно від активності. Рівень досвіду допомагає обирати попутників, з якими вам буде комфортно.

Рівень досвіду на BlaBlaCar

Новачок Впевнений Досвідчений Експерт Амбасадор
Підтверджено електронну адресу й телефон Вітаємо!
Вибрано вподобання
Додано фото профілю
Кількість позитивних відгуків
1 відгук
3 відгуки
6 відгуків
12 відгуків
Частка позитивних відгуків
>60%
>70%
>80%
>90%
Учасник протягом
1 місяць
3 місяці
6 місяців
1 рік

Ваш досвід на BlaBlaCar

Високий рівень досвіду говорить про те, що ви — надійний учасник спільноти BlaBlaCar. Досвід залежить від чотирьох факторів:

 • Підтверджений email та номер телефону
 • Заповненість профілю
 • Кількість та % позитивних відгуків, отриманих від попутників
 • Тривалість користування сервісом

Ваш досвід оновлюється щодобово о 2:00.

Як підняти рівень досвіду

Заповніть свій профіль на 100%!

Вкажіть своє ім'я та рік народження і розкажіть коротко про себе (30%)

 • > Підтвердіть свої електронну адресу й телефон (15%) Це підвищить ваш досвід і покаже іншим користувачам, що з вами можна зв'язатися в разі планованої спільної поїздки і обговорити деталі.

 • > Додайте своє фото (15%) Це підвищить ваш досвід, оскільки користувачі хочуть знати якомога більше про попутника. Ви можете завантажити своє фото прямо з вашої соціальної мережі, це займає всього декілька секунд.

 • > Вкажіть уподобання (20%)

  Це підвищить ваш досвід оскільки попутники отримають більше інформації про вас і ваші уподобання. Ви можете вказати, своє ставлення до паління, до наявності тварин в автомобілі та ваш Bla, BlaBla або BlaBlaBla рівень балакучості (Звідси і назва BlaBlaCar!). Це дуже просто і швидко.

 • Залиште й отримайте відгуки: Насамперед, ваш рівень досвіду залежить від відгуків: чим більше позитивних відгуків, тим вищий рівень досвіду. Відгуки залишають користувачі, з якими подорожували. Вам можуть дати оцінку від "Відмінно" до "Дуже розчарований (-а)". Щоб отримати наступний рівень досвіду, вам треба мати 90% відгуків з оцінками "Відмінно", "Добре" або "Нормально". Найкращий спосіб отримувати відгуки — часто подорожувати та завжди залишати відгуки про інших, адже 75% користувачів, про яких написали відгук, залишають відгук у відповідь.

Що означає статус Амбасадора?

Амбасадори BlaBlaCar — це водії і пасажири, які мають високий рейтинг на BlaBlaCar, безліч хороших відгуків від попутників і давно користуються сервісом. Амбасадори відіграють важливу роль у спільноті BlaBlaCar, адже:
— Мають високий рівень довіри від інших користувачів
— Швидше знаходять попутників для спільних поїздок
— Першими отримують доступ до нових функцій сервісу

Дивіться, що говорять Амбасадори BlaBlaCar:

 • Віталій, 36 років Амбасадор

  Статус «Амбасадор» допомагає мені швидко знайти попутників для наступної поїздки. Рівень довіри до мого профілю максимальний, а поїздки зазвичай проходять комфортно і весело.

 • Оксана, 32 роки Амбасадор

  Я користуюсь сервісом BlaBlaCar, як пасажир. Завдяки статусу «Амбасадора» мені простіше знаходити водіїв.

 • Антон, 29 років Амбасадор

  «Мене кілька разів запрошували на фокус-групи і зустрічі з командою BlaBlaCar. Це якраз те відчуття, коли до моїх побажань і порад щодо роботи сервісу прислухаються. Думаю, що друзі заздрять мені :)»

Довіра — це основа

Підвищуючи свій рівень досвіду відгуками і заповненістю профілю, ви підвищуєте рівень довіри в спільноті BlaBlaCar.

Довіра — неймовірно потужна річ, що забезпечує необхідний рівень комфорту при організації спільних поїздок, і, відповідно, збільшує їх кількість. А чим більше поїздок — тим більше користі і вигоди для всіх!

Ми вважаємо, що довіра — це настільки важливий фактор, що навіть створили своїх супергероїв: Trustman і Trustwoman. Кожен з нас може стати цим супергероєм! Щоб дізнатися про них більше і про те, як довіра формує міжнародну спільноту BlaBlaCar, заходьте на сайт BeTrustman.com.