×

BlaBlaCar — це спільнота, заснована на довірі

BlaBlaCar — це найбільша спільнота попутників у світі. Понад 45 мільйонів активних водіїв і пасажирів у 22 країнах світу користуються сервісом. Ми постійно працюємо над вдосконаленням існуючих і пошуком нових способів створення надійної спільноти. Ми прислухаємось до наших користувачів, адже завдяки їм ми ростемо і розвиваємось. Стандарти, про які ми говоримо нижче — це основа, яка формує нашу спільноту.

Обирайте попутників для подорожі

Ваша подорож з попутниками розпочинається не в дорозі, а під час планування маршруту і спілкування з учасниками спільноти BlaBlaCar. Водії і пасажири, які користуються сервісом — це зареєстровані користувачі, які піклуються про власну репутацію та рейтинг та формують довіру. Подорожуйте з попутниками, які заповнили профіль, приєднали облікові записи Facebook і LinkedIn, а також мають хороші відгуки від інших.

Читайте і залишайте відгуки

Відгуки допомагають формувати довіру в спільноті і швидко знаходити водіїв чи пасажирів для наступних спільних поїздок. Під час планування подорожі заходьте у профілі водіїв та пасажирів і читайте відгуки від інших попутників.

Дізнавайтесь більше про попутників

Водії і пасажири, які користуються сервісом, розповідають про себе у профілі. Дізнавайтесь більше про попутників, з якими плануєте спільну подорож: чим вони займаються і що люблять, куди подорожують найчастіше і як ставляться до паління в салоні авто та ін.

Ми модеруємо спільноту

Ми уважно модеруємо профілі водіїв і пасажирів, які реєструються на BlaBlaCar. Ми перевіряємо профілі користувачів, верифікуємо фотографії, переглядаємо відгуки та пропозиції поїздок, щоб гарантувати взаємну довіру та повагу у спільноті.

Потурбуйтесь про страхування

Водії, які реєструються на BlaBlaCar, зобов'язані мати при собі обов'язковий поліс страхування цивільної відповідальності. Комфорт і безпека користувачів для нас є пріоритетом номер один, і ми постійно вдосконалюємо сервіс відповідним чином. Пам'ятайте про те, що водії не отримують прибутку, користуючись BlaBlaCar, а лише покривають витрати на пальне.

Спілкуйтесь з попутниками

Знайомтесь з майбутніми попутниками за допомогою повідомлень на сайті чи в мобільних додатках, а також по телефону. Обговоріть деталі спільної поїздки, запитайте про навички водіння і стан авто у водія, або розмір валізи чи інші деталі. Подбайте про комфортну спільну поїздку заздалегідь.

Ми завжди на зв'язку

Наша команда підтримки готова допомогти у будь-який день тижня. Напишіть нам про свій досвід користування сервісом чи ідеї, які б ви хотіли, щоб ми розглянули.