×

Відгуки від учасників

Що таке відгуки від учасників?

Відгуки — це зворотний зв'язок, яким обмінюються користувачі спільноти BlaBlaCar. За позитивними відгуками можна знайти надійних учасників, яких рекомендує спільнота. Якщо у вас позитивні відгуки, більше користувачів захочуть із вами подорожувати, а вам буде легше організувати поїздку.

Залишити відгук

Як обмінюватися відгуками

Ви можете обмінятися відгуками з користувачами, з якими спілкувалися у BlaBlaCar.

Якщо ви залишите відгук першими, інший учасник не зможе його переглянути, доки не залишить відгук про вас. Так ви можете бути відвертими й очікувати цього ж у відповідь.

Інший учасник зможе залишити відгук про вас протягом 14 днів. Коли він це зробить, ми опублікуємо обидва відгуки. Якщо він не залишить відгука протягом 14 днів, ми опублікуємо лише ваш відгук у його профілі.

Якщо про вас залишили відгук першими, ми повідомимо вас про це, і попросимо залишити відгук у відповідь.

Коли ви це зробите, ви зможете переглянути відгук про себе від іншого користувача, й обидва відгуки буде опубліковано у відповідних профілях. У відгуку вкажіть інформацію, вказану нижче.

1. Вкажіть, чи користувач був водієм чи пасажиром, або що ви не подорожували разом.

2. Виберіть зі списку, як ви можете оцінити досвід спілкування з учасником.

3. Залиште коментар, коротко описавши свої враження, і чи ви рекомендуєте іншим подорожувати з цим учасником. Перш ніж публікувати відгук, можна переглянути, як він буде виглядати.

Приклади відгуків:

  • Чудово  - Чудова поїздка! Подорож була дуже комфортною, учаснику можна довіряти. Можливо, водій погодився підвести вас додому.
  • Дуже добре  - Попутник був надійним, ви почувалися зручно, а поїздка була дуже приємною.
  • Добре  - Попутник прибув вчасно. Поїздка була загалом приємною.
  • Так собі  - Вам не сподобалося спілкуватися чи подорожувати з цим учасником, ви не рекомендуєте його.
  • Дуже розчарований (а)  - Вам не сподобався цей користувач, він не з'явився в місці зустрічі або не зв'язався з вами.

Докладніше про те, як залишати відгуки.

Анонімна оцінка навичок водіння

Залишаючи відгук водію, ви також можете анонімно оцінити його навички водіння. Водій не бачитиме цієї оцінки. Після кількох анонімних оцінок водіння, у профілі водія з'явиться середня оцінка. Завдяки такому додатковому рівню інформації учасники BlaBlaCar відповідальніше ставляться до поїздок.

Не чекайте — дійте!

Якщо ви подорожували з BlaBlaCar, розкажіть про свої враження від поїздки, щоб отримати відгук: 75% учасників, які залишили відгук, отримують відгук у відповідь. Це також підвищує ваш рівень досвіду, допомагаючи побудувати репутацію попутника, якому можна довіряти.

Залишити відгук