×

Запитання та відповіді

Як переконатись, що я можу довіряти попутнику?

Важливо розуміти, що користувачі використовують тільки свої реальні дані - псевдоніми не допускається. Таким чином, кожний користувач бере на себе відповідальність під своїм реальним іменем (та під реальною фотографією!), підтверджує свій номер телефону та email адресу. Також ми пропонуємо використовувати авторизацію через соціальні мережі, щоб підтвердити реальність профілю.

Після кожної спільної поїздки користувачі BlaBlaCar залишають один одному відгуки, формуючи таким чином спільноту, засновану на репутації. Перед кожною поїздкою ви можете ознайомитися з профілем попутника, відгуками про нього та досвіді спільних подорожей з ним інших користувачів. Якщо кілька осіб вже підтвердили його надійність своїми відгуками, то і ви можете йому довіряти.

Крім того, той факт, що більше 20 мільйонів попутників користуються BlaBlaCar, наочно демонструє, що ми формуємо надійну спільноту та будуємо соціальну транспортну мережу, яка є комфортною та безпечною. Щоб дізнатися більше, перейдіть у розділ: Довіра і безпека.

Не знайшли відповідь на своє запитання? Зв'яжіться з нашою командою підтримки користувачів